Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi

Popüler olarak tercih edilen yurtdışı eğitim programlarından biri de Azerbaycan spor akademisi olmaktadır. Başarı ile tamamlanan lisans eğitimi..

Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi 1930 yılına dayanan oldukça köklü bir tarihe sahip olduğundan, günümüzde Azerbaycanda spor akademisi tercihlerinin bir numaralı ismi olma ayrıcalığına sahiptir. 1936 yılında enstitüsü statüsüne kavuşan eğitim kurumu, devlet yardımı ile Baküde spor akademisi olarak hizmet vermiştir. Sovyetler Birliği’ne bağlı olan ve Bakü Spor Akademisi olarak da bilinen akademi Rusça, Azeri Türkçesi, Gürcüce ve Ermenice dillerinde eğitim vermekteydi.

Bakü Spor Akademisi olarak teknik, biyoloji, hijyen, kimya, anatomi, sosyal bilimler, matematik, fizyoloji ve fizik gibi alanlarda da eğitim veren Azerbaycan Spor Okulu, yurtdışı eğitimin en kaliteli eğitim ofisi Eurostar ayrıcalığı ile sizleri bekliyor. Uluslararası anlaşmaları ile rakiplerinin yalnızca taklit edebildiği Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi; danışmanlık haricinde yerleşim, kayıt, kabul, karşılama ve ihtiyaç duyacağınız her konuda her zaman en kaliteli hizmetleriyle yanınızdadır.

Spor Akademisi ile Geleceğinizi Garantileyin

Azerbaycan devletinin spora büyük önem vermesinden dolayı Azerbaycan Spor Akademisi’ne kapsamlı destek verilmiş ve böylece birçok uluslararası organizasyonda gerek sporcu ve uzmanlarıyla gerekse de modern tesisleriyle yer alması sağlanmıştır. Azerbaycan okulları arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Azerbaycan Spor Akademisi Rektörü Ağacan Abıyev, milletvekilliği göreviyle birlikte okul için de özverili bir biçimde çalışmaktadır.

Azerbaycanda spor okulları arasında üst düzey yetkililerin gayretleri ve uluslararası spor müsabakalarındaki başarısıyla kalitesini defalarca ortaya koyan akademi, Eurostar ayrıcalığı ile kontenjan sorunu olmadan sizleri bekliyor. Azerbaycan spor okulları tercihlerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nin avantajlı fiyatları ile hemen yapmak ve işlemlerinizin uzman ekibimiz tarafından başlatılması için bizimle iletişime geçin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!