Azerbaycan Fiyatlar

Azerbaycan Fiyatlar

Ülkede bulunan iyi ekonomiden ötürü Azerbaycan fiyatları pek yüksek olmamaktadır. Bu açıdan öğrencilerde yeme, içme ve konaklama alanında düşük maliyet..

Azerbaycan Fiyatlar

Azerbaycan Fiyatlar (yeme, içme, konaklama), Azerbaycan’da okuyacak olan öğrencilerin en çok merak ettikleri konular arasında Azerbaycan’da yaşam koşullarını etkileyen fiyatlardır. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen Azerbaycan öğrencileri öncelikle üniversiteyi hangi Azerbaycan kesiminde yaşayacaklarını belirlemeleri ve ona göre yaşam koşulları ile ilgili Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimi ziyaretinde bulunmalısınız. Azerbaycan’da aylık olarak yaklaşık 100 dolara geçinilebilmektedir. Banyo ve mutfağı ile beraber tek kişilik bir oda fiyatının 125.000 manat olduğu söylenmektedir.

Azerbaycan Toplu Taşıma

Toplu ulaşım ağı da gelişmiş ve ucuzdur. Taksilerde bile Türkiye usulü taksimetre çalıştırılmadığı için bindiğiniz zaman mutlaka taksici ile gerekli ücret uzlaşmasına varmanız gerekmektedir. Şehir merkezine giderken kullanılan toplu taşıma araçları oldukça konforlu olup bayanlara yer verme toplu taşıma araçlarının olmazsa olmazları arasındadır. Azerbaycan’da öğrencilik hayatı yaşayacak olanlar için bu kurallar ve Azerbaycan’da harcayacakları miktar büyük önem arz etmektedir.

Bunun sebebi olarak ise Azerbaycan Üniversiteleri tercihinde bulunurken aylık ailelerin öğrencilere sağlayabilecekleri ekonomik gelirin bir ay içerisinde yetip yetmeyeceği konusuna kesinlik kazandırmaktan geçmektedir. Aksi taktirde Azerbaycan’da konaklama, yiyecek- içecek masrafları için ailenin öğrenci için ayırdığı bütçede sorunlar çıkabilmektedir. Siz de Azerbaycan Üniversitelerinde okumak isteyen kişiler arasında yer alıyorsanız zaman kaybetmeden Azerbaycan fiyatları ile ilgili bilgi edinmek amacı ile Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimi ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz?

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!