Azerbaycan Gece Hayatı

Azerbaycan Gece Hayatı

Düşük bütçe ile Azerbaycan gece hayatı eğlencesi de oldukça hareketli geçmektedir. Ülkeye gelen öğrencilerde zorlanmadan eğlence aktivitelerine..

Azerbaycan Gece Hayatı

Azerbaycan gece hayatı, Azerbaycan’da gece hayatı genel olarak Bakü’de yaşandığı şekli ile akıllarda kalır. Azerbaycan/ Bakü’de gece hayatı ilk gittiğiniz fark edilirse sizin için oldukça pahalıya patlayabilmektedir. Normalde zaten gece hayatı Bakü’de oldukça pahalıdır; eğlence yerleri sizin yabancı olduğunuzu fark ettikleri zaman çok daha fazla fiyat talep edebilmektedirler. Bakü’de eğlenmek istiyorsanız ve gece hayatı Bakü’de nasıl gelmişken görelim diyorsanız Fıskiye Meydanı yakınlarındaki eğlence merkezlerine şöyle bir göz atın derim.

Fıskiye Meydanı yakınlarında yer alan Black Jack, Chillout, X- site ya da Capitol gibi mekanlara göz atmadan geçmeyin. Bakü’de bar arayışı içerisinde olanların takılabileceği pek çok bar kent merkezinde yer almaktadır. Bakü’de yaşamayıp kısa süreliğine Bakü ziyaretinde bulunanlar genel itibari ile bu barlarda eğlenme tercihinde bulunmaktadırlar.

Azerbaycan Bira Fiyatı

Bira fiyatının 3 – 6 Azr fiyat arlığında değiştiğini bilenler birçok bira içip kafayı bulacak noktaya gelebilmektedirler. Ardından da Bakü’de yaşayanlar evlerine diğerleri ise kaldıkları otel ya da pansiyona taksi ile gönderilirler. Bir bayan ile gece vakit geçirmek ve beğendiğiniz bayanı yatağa atmak istiyorsanız gece kulübü ziyaretlerinde bulunabilirsiniz.

Kadınlarla vakit geçirmek dışarıdan gelenler için 200 dolara patlarken biraz ısrar ile 80- 100 dolar arasına anlaşabilirsiniz. Bakü’yü bilen birileri ile gece kulüplerini gezmeniz her zaman size daha ucuza patlayacaktır. Lüks mekenlara girişleri de ancak zenginler başarabilir; çünkü kapıdaki görevliler sizleri baştan aşağı süzüp ondan sonra içeri alırlar.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!