Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Eğitimi başarılı olarak tamamlamak Azerbaycan üniversiteleri için büyük avantaj anlamına gelmektedir. Azerbaycan eğitim size özel..

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

2012-2013 Öğretim yılı Azerbaycan üniversiteleri kayıtlar devam ediyor, üniversitenin şartlarını kabul eden öğrenciler ön kayıt başvurusu yaptırarak sandalyelerini garantileyebiliyorlar. Yeni bölüm: İşitme engelliler bölümümüz açılmıştır. Azerbaycan Üniversitelerine ön kayıt için Pasaport fotokopisi, İkametgah, Sabıka kaydı, Kimlik fotokopisi, 8 adet Arka fon beyaz 4×5 boyutunda Fotograf hazırlamanız gereklidir, diğer Diploma, transkript, sağlık raporu gibi belgelerin teslimi için öğrencilerimize bildirim yapılacaktır.

Bu işlem kesin kayıt düşünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz. Üniversitelerde Kontenjan acılırsa şartlar dahilinde öğrenci alınımı yapılacaktır. Her bölüme yaklaşık %10 türk öğrenci yerleşmektedir. Örnek olarak 300 kişilik bölümde 30 öğrenci alınmaktadır. Lise diplomasına sahip olanlar direk kayıt yaptırabilir, beklemelerine gerek yoktur, ÖSS belgelerini daha sonra teslim edebilirler.

Fizik tedavi ve Rehabitasyon bölümü ve Psikoloji, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, hukuk, kapışılıyor kontenjanı dolduruyor geç kalmayın fazla tutulan bölümlerdir. Fizik Tedavi bölümü mezunu aranıyor, dolgun maaş ve ev araba veriyoruz diyenler kariyer programı uygulayan firmalar denklik aramayan kurumlardan fizik tedavi uzmanları aranıyor teklifler yağıyor. Mezun olanları merkezimize bekliyoruz.

Azerbaycan’da Eğitim Şansını Kaçırmayın

Öss’den spor – sanat okuyacaklar 145 puan ve üzeri diğerleri en az 165 okuyacakları alan puanı almaları üniversitelerin 185 puan ve üzeri şartları bulunmaktadır. Bu puanların altında kalanlara denklik işlemleri Azerbaycan’da öğrenci dosyaları açıldığı taktirde verilmektedir. ÖSS Puanları 1 yıl için geçerli, SAT1 puanları 2 yıl gecerlidir. Bir diğer yıl kayıt olmaya kalkıştığınızda yine ÖSS’de baraj puanı almalısınız. Azerbaycanda ÖSS olmadan da üniversitelerin şartlı kabulü bulunmaktadır. Korsan firmalara kanmayın madur olursunuz Eurostar . Azerbaycan Eğitim Merkezi güvencesinde işlemleriniz yapılmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Sadece İstanbul’dadır. En önemli karar 5 -7 yılınızı gecireceğiniz geleceğiniz için emin adım atın. Azerbaycan’a gitmeye kalkmadan bir düşünün yol üçreti, kaç gün kalacağınız belli değil, otel üçreti, taksi üçreti, ceviri masrafları ve kabul edilecekmisiniz ki bu masrafları yapasınız ve birde yanınızda ailenizden bir kişi size refakat edecekse + Sizin Türk olduğunuzu anlıyacaklar ve taksiciler otelciler, ev kiralıyacaksanız kira üçretleri 2-3 misli fazladan cebinize yansıyacaktır.+ Okul başalma zamanı tekrar gitmeniz gerekicek Ayrıca kıymetli zamanınızı bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadan

İsterseniz ev bulma rehber eşliğinde gruplar halinde gidiş özel araçlarla havaalanından karşılama yerleştirme işlemleriniz hiç sorun olmadan üniversiteye yerleşmenizle bitecektir. İstenirse aileden refakat edebilirler, grubumuza katılabilir daha az maliyetle ek üçret ödeyerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi rektörü sizlerle buluşuyor. Eğitim planı ve bölümler hakkında bire bir aydınlatıcı konferansı için Tarih ve zamanı WEB sitemizden sizlerle paylaşacağız. Azerbaycan’da eğitim almak isteyen işletme, ekonomi, uluslararası ekonomi ilişkileri, pazarlama, uluslararası ticaret, istatistik, bilgisayar uygulamalı ekonomi okumak isteyen öğrencilerimize bilgilerini ve tecrübelerini anlatacak, sormak istediklerinizi sorabilecek, Azerbaycan’da yaşayan ve öğrenim gören öğrencilerimizden bilgiler edineceksiniz, randevu için Eurostar Azerbaycan Eğitim Merkezini 0212 244 66 00’No’lu telefonundan aramanız yerinizi ayırtmanız gerekmektedir.

Azerbaycan üniversiteleri kayıtları devam eden bölümlerimiz bulunmaktadır. Eurostar Eğitim Merkezi 2011 yılı Ocak ayı ön kayıt başvuru işlemlerine başlamıştır. Kontenjanlar dolduğunda öğrenci alınmayacaktır. Kontenjan Türk öğrencilere %10’dur. Gecen yıl çok istedikleri bölüme kontenjanlar dolduğu için yerleşemeyen öğrenciler olmuştur. Sizler yerinizi garantileyin ön kaydınızı yaptırın, geleceğinize ilk adımı atın. Rusca dil kursu isteyenler her zaman EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezimize başvuru yapabilirler.

Azerbaycan’da eğitimin tüm diğer Türk devlet ve topluluklarına göre çok ileri seviyede olduğu bologno kriterlerini uygulamaya başlamış dünyanın sayılı üniversiteleri arasında neft akademi girmiştir.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!