Azerbaycan Eğitim Konaklama

Azerbaycan Eğitim Konaklama

Yurtdışından Azerbaycan’a giden öğrenciler için konaklama giderleri de büyük bir öneme sahiptir. Giderlerin her alanını en ince ayrıntısına kadar..

Azerbaycan Eğitim Konaklama

Azerbaycan Eğitim Konaklama, yurt üçretleri 20 – 30 – 40 – 50 – Manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı isteği doğrultuda hizmetimiz bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği dogrultuda ev ayarlanmaktadır.

1 Manat Kaç Türk Lirası?

Evler minimum aylık 400 – 500 manat olarak bulunmaktadır. isterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Manat Türk parası karşılaştırıldığında 1 Azerbaycan Manatı: 2,2 Türk lirasıdır. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!